Kurzy pro děti Skalka, z. ú.

  IČ: 03474771

0 hodnocení
Prejsť na hodnotenie
Aktualizované: 27.04.2021 12:57

Základné informácie

Jsme nezisková organizace Kurzy pro děti Skalka, z.ú., která působí již od roku 2014 v areálu Skalka family park.  Zabýváme se především programy pro děti ve věku od 3 až do 15 let.

Ve spolupráci s unikátním areálem Skalka family park můžeme dětem zajistit velmi komfortní zázemí, příjemné prostředí a nespočet atrakcí, které areál nabízí. Jeho výhodná poloha na okraji města, malebné přilehlé lesy a dobrý vzduch z něj dělají ideální místo k aktivnímu trávení volného času, ale i k odpočinku. Areál disponuje také Mini zoo a bludištěm, které využíváme při našich programech pro děti.

Vybrat si u nás můžete z velkého množství příměstských táborů, sportovních kurzů nebo programů přímo na míru. Na děti čekají profesionální a empatičtí instruktoři, kteří dokáží děti motivovat, pochválit a třeba i utřít slzičku, když je potřeba, protože i to k dětskému světu patří.

Naše hlavní aktivity:

  • Příměstské tábory, Lyžařské kurzy Kurzy plavání pro kojence a děti do 6let, Kurzy inline bruslení, Chovatelský kroužek,.V loňském roce jsme rozšířili spolupráci v našem druhém exkluzivním areále Ridera Sport.
  • Pořádáme také různé aktivity pro na mateřské školky a základní školy. Přizpůsobíme program věku dětí a vašemu zadání. 

  • Organizujeme: Sportovní kurzy, Školní výlety, Školy v přírodě, Dětské dny, Sportovní dny, Programy v Zoo a další...

Kontakty

Sídlo

28. října  2092 ⁄ 216
70900 Ostrava  –   Mariánské Hory
Ostrava-město
Moravskoslezský kraj
Česká republika

GPS: 0,00000°, 0,00000°

Usporiadané udalosti

Táto organizácia usporadúva žiadne udalosti.

Posledné komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
Detaily