Spolek přátel airsoftu

  IČ: 04782810

0 hodnocení
Přejít na hodnocení
Aktualizováno: 20.02.2022 12:08

Základní informace

Náš Spolek Přátel Airsoftu (S.P.A.) se zaměřuje na práci s mládeží formou dětských táborů, srazů a dětských dnů s vojenskou tématikou. Airsoftový tábor pro děti vede skupina zkušených a proškolených vedoucích MŠMT, kteří jsou mimo jiné ze složek Integrovaného záchranného systému (Policie ČR, Armády ČR a zdravotnictví), ale i z jiných oborů.

To co nabízíme - letní dětský airsoftový tábor SPA Kemp - je zaměřen předně na airsoft. Jedná se, v současné době, o jeden z nejoblíbenějších speciálních dětských táborů. Každý náš airsoftový tábor je zaměřený na určité téma vojenství. Tento simuluje klasický vojenský výcvik, který je upraven pro mládež a jejich zábavu.

Pod dohledem zkušených vedoucích a za přísných bezpečnostních pravidel a podmínek tzv. „fair play“, se děti dostanou k plnění bojových úkolů ve všech možných situacích.  Bojuje se ve dne i částečně v noci, budou podstupovat úkoly, při kterých si osvojí některé základní dovednosti.

Našim cílem je naučit děti se navzájem podporovat, důvěřovat si a pracovat ve skupině, ale také zjistit své vlastní možnosti a dovednosti. Vedoucí předávají své zkušenosti dětem a to například z odvětví zdravovědy, topografie, taktiky, sebeobrany a znalosti bezpečné manipulace s airsoftvovou zbraní. Děti se také naučí určité disciplíně, řádu a pořádku.    

 

 

Kontakty

Phone
721295693 /primární/
Email
WWW

Sídlo

Kmochova  5452
43003 Chomutov  –   Chomutov
Chomutov
Ústecký kraj
Česká republika

GPS: 50.46574°, 13.39625°

Pořádané události

Tato organizace nepořádá žádné události.

Poslední komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Details